Послуги адвоката

 

Адвокат у кримінальних справах

Непередбачуваність життя диктує необхідність мати можливість звернутися за терміновою юридичною допомогою. Особливо це стосується ситуацій, коли особа може з якихось причин виявитися втягнутим в злочин. Допомога адвоката у кримінальних справах виявляється на професійному рівні, що особливо важливо при спілкуванні з поліцією і слідчим органом.

Адвокат по цивільних справах Різноманітність майнових відносин, активну поведінку громадян, а також затребуваність укладення великої кількості угод в цивільному обороті обумовлюють необхідність звернення до фахівця в галузі цивільного права - адвоката у цивільних справах, який зможе правильно представляти інтереси свого клієнта в спадкових, договірних, сімейних та ін. Цивільних суперечках.

Адвокат по арбітражним справах Розвиток малого і середнього бізнесу, що є центральною ланкою в економіці нашої країни, веде до появи великої кількості приватних організацій і індивідуальних підприємців, що, в свою чергу, актуалізує роль адвоката по арбітражним справах при розгляді майнових спорів в арбітражному суді. Такий адвокат зможе захистити інтереси організації і запобігти псуванню її ділової репутації.

Адвокат з нерухомості Зацікавленість людей у укладанні угод з будь-якою нерухомістю, від земельних ділянок до житлової квартири, - дуже важлива складова майнового обороту. На жаль, ринок нерухомості в нашій країні рясніє шахрайством, особливо це стосується великих міст, де вартість квартир може досягати десятків мільйонів рублів. Запобігти розкраданню власності свого клієнта, виключити схему злочинних махінацій і просто підказати, як правильно подати безкоштовні поміняти нерухомість може адвокат по нерухомості.

Послуги юриста

 

Звертаємо Вашу Увагу на професіоналізм та практичний досвід нашої роботи у сферах:

- Правова допомога в організації бізнесу (вибір оптимальної системи оподаткування і оптимізація податків і зборів, юридичний аудит діяльності підприємства, організації та перевірка потенційних партнерів, аналіз/підготовка документів щодо організації та/або участі у процедурах в системі Prozorro.)

- Правовий аналіз документів (складання юридично значущих документів, тендерних документів за для участі та/або організації у процедурах в системі Prozorro, заяв, клопотань, звернень, позовів претензій і т.д.)

- Супровід господарської діяльності підприємства, (захист прав клієнта в судах всіх інстанцій, органах оскарження)

- Представництво інтересів підприємства (в контролюючих органах, податковій, Антимонопольному комітеті України, прокуратурі, поліції.)

- Участь адвоката при проведення перевірок, допитів і т.д.

- Оскарження рішень дій/бездіяльності органів владних повноважень.

- Адвокатський захист у кримінальних справах, сферах корупції та фінансів (включаючи дачу/отримання хабара, шахрайство з фінансовими ресурсами, ухилення від сплати податків, привласнення та розтрати, посадові злочини і т.д.)

Крім зазначеного діємо у сфері:

Кримінальне право,

Громадянське право,

Господарське право,

Трудові спори,

Спори про адміністративне правопорушення,

Спори пов’язані з ДТП.

Ми проаналізуємо всі Ваші звернення та організуємо індивідуальний напрямок правових дій, за для досягнення бажаних результатів.

Організовуємо правовий захист по всій території України.